Huvudmeny

Kontakt/Medarbetare

Nedan hittar du kontaktuppgifter till medarbetare vid FoU Sjuhärad Välfärd. 

Margareta Lundberg Rodin, Tf. Verksamhetschef

Margareta Lundberg Rodin
Tf. Verksamhetchef
Rum: E527
Tel: 033-435 44 13, mobil: 0732-30 59 04
E-post: margareta.lundberg_rodin@hb.se

Malin Petersson, administratör FoU Sjuhärad Välfärd

Malin Petersson 
Administratör
Rum: E528
Tel: 033-435 47 06, mobil: 0734-60 66 06
E-post: malin.petersson@hb.se 

Pia Mattzon

Pia Mattzon
Kommunikatör
Rum: E526
Tel: 033-435 47 90, mobil: 0733-81 59 68
E-post: pia.mattzon@hb.se

Angela Bångsbo, samordnare

Angela Bångsbo
Samordnare 
Rum: E524
Tel: 033-435 47 99, mobil:0732-00 20 90
E-post: angela.bangsbo@hb.se

Louise Hellgren, samordnare FoU Sjuhärad Välfärd

Louise Hellgren
Samordnare 
Rum: E525
Tel: 033-435 47 05
E-post: louise.hellgren@hb.se

Göran Jutengren, vetenskaplig ledare vid FoU Sjuhärad Välfärd

Göran Jutengren
Vetenskaplig ledare
Rum: E745
Tel: 033-435 47 67, mobil: 0706-15 60 54
E-post: Goran.Jutengren@hb.se

Per-Åke Karlsson

Per-Åke Karlsson
Vetenskaplig ledare
Rum: E523
Tel: 033-435 47 71, mobil:0702-770 760
E-post: per-ake.karlsson@hb.se