Huvudmeny

Kontakt

För allmänna frågor, vänligen kontakta oss via e-post: GIO@hb.se

Våra lokaler finns i T3000 i Textile Fashion Center.


Ellen Rydberg

Ellen Rydberg

Chef
ellen.rydberg@hb.se
Tfn: 033-435 5911/0701-825110

 

 

Mats Dolatkhah

Mats Dolatkhah

Forskningsrådgivare
mats.dolatkhah@hb.se
Tfn: 033-435 5969 / 0701-808348

 

 

Peter KlasonPeter Klason

Forskningsrådgivare
peter.klason@hb.se
Tfn: 033-435 4028 / 070-1857710

 

 

Ulrika Nilsson

Ulrika Nilsson

Projektrådgivare
ulrika.nilsson@hb.se
Tfn: 033-435 4281 / 0701-808383

 

 

Jan Tengwall

Jan Tengwall

Innovationsrådgivare
jan.tengwall@hb.se
Tfn: 033-435 4297 / 0701-808367

 

 



Stefan Dahlin

Stefan Dahlin

Innovationsrådgivare
stefan.dahlin@hb.se
Tfn: 033-435 4518 / 0701-030229

 

 

Marie WilhemssonMarie Wilhelmsson

Ekonom
marie.wilhelmsson@hb.se
Tfn: 033-435 4420 / 0701-000804

 

 

Zuleyma Montenegro de RyngeZuleyma Montenegro de Rynge

Avtalsjurist
zuleyma.montenegro_de_rynge@hb.se
Tfn: 033-435 4298 / 0701-062496